510 083 436 sklep@lisiwydra.pl Wysyłka w 24h

STREFA PREZENTÓW – zabawki na prezent dla dzieci 2+
STREFA PREZENTÓW – zabawki na prezent dla dzieci 2+

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje prezentów dla 2 letnich dzieci, które są ciekawe świata. Wśród naszych propozycji znajdziesz same sprawdzone zabawki, wspierające rozwój motoryki małej, naukę samodzielnego ubierania się, zabawki do odgrywania ról a także gry i układanki.

 

czytaj całość »
STREFA PREZENTÓW: ZABAWKI NA PREZENT DLA ROCZNEGO DZIECKA
TOP 10 ZABAWEK NA PREZENT DLA ROCZNEGO DZIECKA

Prezentujemy nasze bestsellery w kategorii zabawki na prezent dla rocznego dziecka. Znajdziecie tu 10 sprawdzonych propozycji zabawek, chętnie wybieranych przez innych rodziców. Propozycje sprawdzą się na prezent zarówno na Święta jak i na pierwsze urodziny.

czytaj całość »
Rozszerzanie diety niemowląt – przegląd najlepszych akcesoriów
Rozszerzanie diety niemowląt – przegląd najlepszych akcesoriów

Rozszerzanie diety maluszka to przełomowy moment zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. To czas podjęcia wielu decyzji. Decydujesz kiedy rozpocząć wprowadzanie pokarmów stałych, w jaki sposób, co podać maluszkowi na pierwszy posiłek, a także…jakich akcesoriów do tego użyć. Wybór jest ogromny, dlatego przychodzimy z pomocą!

czytaj całość »
Wyprawka do szpitala dla mamy i noworodka - lista do pobrania
Wyprawka do szpitala dla mamy i noworodka - lista do pobrania

Przygotowanie torby do szpitala warto rozpocząć minimum miesiąc przed porodem, pamiętając aby wszystkie ubranka czy pieluszki były wcześniej wyprane i uprasowane. Na stronie szpitala znajdziesz informację, że torbę do szpitala powinnaś mieć spakowaną na 3 tygodnie przed planowanym terminem porodu.

Przygotowaliśmy dla Ciebie gotową listę, zawierającą rzeczy, które powinnaś zabrać do szpitala dla siebie i dziecka. Lista została przygotowana przez mamę dwójki dzieci :) Warto również sprawdzić zalecenia ze szpitala, aby niczego nie pominąć. Naszą listę możesz wydrukować i odhaczyć skompletowane rzeczy. 

Trzymamy za Ciebie kciuki i pamiętaj, że jesteś silna i dzielna! 

czytaj całość »
Propozycje prezentów dla dzieci od 0 do 12 miesięcy
Propozycje prezentów dla dzieci od 0 do 12 miesięcy

STREFA PREZENTÓW – propozycje prezentów dla dzieci od 0 do 12 miesięcy – rozwojowe i stymulujące zmysły!

 

Pierwszych kilka lat życia dziecka odgrywa ogromną rolę w jego dalszym rozwoju. Odpowiedni dobór zabawek ma zatem duże znaczenie. Z okazji nadchodzących Świąt, teraz - kiedy szukamy inspiracji prezentowych, chętnie wręczamy podarki, warto zwrócić uwagę na zabawki, które nie tylko będą ładne ale również będą wspierały Twoje dziecko w rozwoju, będą odpowiadały zapotrzebowaniom na różne bodźce.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje prezentów dla dzieci odpowiednio do ich wieku i potrzeb rozwojowych. Wybór produktów jest ogromny – dlatego wybraliśmy kilka, najciekawszych naszym zdaniem zabawek!

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl